MSZE tisztújítás - lezárult a jelölés

jeloles lezarult

A Magyar Szauna Egyesület tisztújítási folyamatának jelölési szakasza lezárult, íme a jelöltek. Mindenkinek köszönjük az együttműködést.

Az Egyesület elnökségébe jelöltek (ABC sorrendben):
Bagó Gábor
Baráth Péter
Ecsedi-Nagy Andrea
Egri Csaba
Károly Tamás
Monoszlainé Bors Ágnes
Zelenák János
Zoltai Erika

Az Egyesület felügyelő bizottságába jelöltek (ABC sorrendben):
Baráth Péter
Borbély Nauzika
Decsi Bálint
Egri Csaba
Gellén Ágnes
Graicsné Farkas Evelin
Károly Tamás
Monoszlainé Bors Ágnes
Németh Miklós Donát
Riedl László
Szép Boglárka
Vigyikán György
Zoltai Erika

A jelölteknek április 5.-én pénteken 12:00 óráig nyilatkozniuk kell, hogy vállalják a jelölést, illetve megválasztásuk esetén az adott tisztséget (ha valaki nem vállalja, nem választható meg). Ennek érdekében az Elnökség felveszi a jelöltekkel kapcsolatot.

A Közgyűlés előkészítésének következő fázisában a jelöltektől (akik vállalják a jelölést) egy-egy szakmai programot kérünk, melyben leírják terveiket, hogy megválasztásuk esetén az Egyesület tisztségviselőjeként mire számíthat tőlük a tagság.

A megalapozott szakmai döntés érdekében a Közgyűlés előtt az Egyesület minden tagja meg fogja kapni az összes jelölt szakmai programját.